Mes pasiruošę rasti geriausią sprendimą Jums!

 
VšĮ "Soneima" - tai jauki, rūpestinga ir klientams atsidavusi rankų darbo gaminių įmonė Telšių mieste. Įmonė išskirtinė ir vienetinė, nes visą produkciją pagaminą ir paruošia negalią turintys darbuotojai. Mūsų įmonė Jums gali pasiūlyti šiltų, orginalių, vienetinių, kruopščiai pagamintų, jūsų poreikius atitinkančius rankų darbo gaminius, kuriuos galite padovanoti savo artimam žmogui ar pasirūpinti išskirtinių savo šventės idėjų įgyvendinimu.


VšĮ "Soneima" vizija - tai rūpestinga, išskirtinius rankų darbo produktus/paslaugas kurianti įmonė - lyderė vakarų Lietuvos rinkoje.

VšĮ "Soneima" misija - tai neįgaliųjų socialinė įmonė, integruojanti socialiai pažeidžiamus asmenis ir teikianti vienetinius, pagal individualius užsakymus, rankų darbo paslaugas, orientuojantis į specifinių poreikių tenkinimą rinkoje. 

VšĮ "Soneima" tikslas - įdarbinti ekonomiškai neaktyvius, tikslinėms grupėms priklausančius asmenis, praradusius profesinį ir bendrąjį darbingumą,  skatinti šių asmenų grįžimą į darbo rinką, bei mažinti jų socialinę atskirtį.


VšĮ "Soneima" gyvuoja jau 10 metų, todėl ilgų metų praktika garantuoja aukštą ir profesionalę kokybę. Per gana ilgą VšĮ "Soneima" gyvavimo laikotarpį jos veikla ir siūlomų paslaugų asortimentas vis didėjo, todėl dabar gali pasiūlyti platų pasirinkimą.


Pagrindiniai mūsų siūlomi rankų darbo gaminiai:

Pagrindinės mūsų siūlomos paslaugos:

Atvirukai;

Butelių, taurių ir kitų šventinių reikmenų puošimas;

Kvietimai;

Dovanų pakavimas;

Vardinės kortelės;

Maketavimas;

Medinės dekupažo dėžutės;

Kopijavimas;

Suvenyrai;

Spausdinimas;

Medienos gaminiai;

Laminavimas;

Įvairi švenčių atributika;

Paslaugos su lazeriu;

Vizitinės kortelės ir kita spauda.

Įrišimas.

Išskirtinė mūsų veikla:

Avalynės taisymas,

Vaizdo kameromis transliuojamo vaizdo stebėjimas,

Kiekvienais metais vykdomas projektas "Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių paieška, rengimas, atranka, konsultavimas ir pagalbos jiems teikimas Telšių rajone".